Menu

Easy Trade App Review: Is deze app een Scam?

Easy Trade App Review: Is deze app een Scam?

Deel dit!

Easy Trade-app is een nieuwe handels-app die beweert een gemakkelijke manier te bieden voor nieuwkomers om te handelen en consistent rendement te behalen. De app die te vinden is op dit domein easytradeapp.co is naar verluidt in staat om 270 verschillende activa te verhandelen, waaronder Forex, grondstoffen, indices, Crypto-valuta's en aandelen. Easy Trade-app is een combinatie van 3 verschillende soorten analyses. De ontwikkelaars vertellen ons dat de app is gebaseerd op 70% technische analyse, 15% nieuwsfilter en nog een 15% is gemaakt van handelsindicatoranalyse. Ze vertellen de community ook dat de app wordt geleverd met meer dan 70 verschillende soorten handelsideeën, hoewel ze de moeite niet hebben genomen om enkele van deze ideeën aan de handelsgemeenschap uit te leggen.

Er zijn 3 verschillende soorten handelsstrategieën en beleggers kunnen zelfs besluiten om handmatig te handelen of hun werking met deze robot voor dat geval te automatiseren. Het hangt af van het ervaringsniveau dat een handelaar heeft. We vinden ook dat er veel marketinghype is op deze website. Wij zijn niet het soort mensen dat gewoon alles gelooft wat we op internet horen. Dus als we een verkooppagina tegenkomen die alleen goede dingen belooft, kunnen we niet anders dan de authenticiteit ervan in twijfel trekken.

Dus hier is een overzicht van de Easy Trade-app. Er zijn veel dingen te leren over deze app. We raden het echter niet aan omdat het niet voldoet aan onze aanbevelingcriteria. Er zijn bijvoorbeeld geen geverifieerde handelsresultaten. We kunnen dus niet vaststellen hoe winstgevend de app is. Dit gezegd hebbende, staan ​​we nog steeds in voor de beste handels-apps van onze tijd. U vindt u deze lijst hier voor uw gebruik.

Easy Trade app review

Dus hier is de vraag van een miljoen dollar. Is Easy Trade App SCAM of niet? Eerlijk gezegd waren we ongeveer 5 seconden verwijderd van het op de zwarte lijst plaatsen van het Easy Trade App-systeem en signalen van software en raden we onze leden aan het te vermijden omdat we dachten dat het weer een financieel SCAM was. Maar gelukkig hadden we het getest en toen de resultaten terugkwamen, waren we verrast. Het is inderdaad een oplichterij. In feite kunnen we eerlijk zeggen dat Easy Trade App waarschijnlijk een van de meest nep geautomatiseerde handelssystemen is die vandaag online beschikbaar zijn. Voor de zekerheid hebben we ook een aantal van onze leden gratis toegang gegeven tot het investeringsplatform van Easy Trade App en hen gevraagd om het te testen met alle nieuwe functies, handmatige handel en autohandel. Er waren veel klachten die we ontvingen en ze hadden allemaal te maken met slechte prestaties.

De gebruikelijke rode vlaggen: we hebben het geprobeerd (hard), maar konden geen van de gebruikelijke aangesloten netwerken vinden die zichzelf een reputatie hebben verdiend voor het promoten van frauduleuze software online. We hebben ook niet alle hype en overdreven claims van eenvoudig geld gevonden die zijn gekoppeld aan de standaard get-rich-quick-quick-regelingen. Opgeblazen bankrekeningen en valse getuigenissen waren ook niet aanwezig, en we werden niet gespamd of lastiggevallen door sleazy offshore-makelaars toen we ons aanmeldden.

NB: geïnteresseerd in Bitcoin en andere cryptocurrencies voor winstmarge? Nu kunt u de mijne beter, sneller en slimmer voor meer winst met de klaar voor gebruik, "High Performance", en goedgekeurd IQ Mining BTC Cloud Service voor mijnwerkers. Met This Mining Service komt u aan de beurt 128% Jaarlijkse ROI van Bitcoins van de mijnbouw alleen, zonder dure hardwares en software voor de mijnbouw te hoeven kopen! Niet alleen dat, u krijgt uw eerste uitbetaling binnen de eerste paar uur na het kopen van een abonnement met IQ Mining. U krijgt ook een toegewijde accountmanager nadat u een abonnement hebt gekocht, die u met de beste pooltoewijzingen en accountplanplannen zal helpen om het meeste uit uw aankoop te halen.

endotech_AI_for_auto_crypto_trading

We moeten zeggen, we zijn super enthousiast en geïntrigeerd door het feit dat Easy Trade App eigenlijk niets levert wat het belooft. We weten ook dat u in het verleden misschien bent opgelicht, of dat u gewoon uw geld bent kwijtgeraakt terwijl u nieuwe en "levensveranderende" software uitprobeerde. Probeer dingen in perspectief te plaatsen, omdat je af en toe een bepaald risico moet nemen en dit is een van die zeldzame gelegenheden. Dus waarom neem je geen minuut om onze Easy Trade App review te bekijken en te zien waarom we denken dat dit een geldverliezer is?

Hoe werkt de app Easy Trade?

Easy Trade App is geautomatiseerde handelssoftware (Bot) die zonder enige menselijke tussenkomst Forex, Crypto, aandelen en indices koopt en verkoopt. Op de verkooppagina vermelden ze een combinatie van signalen en een algoritmische handel. In termen van leken zeggen ze dat de software geautomatiseerde handelssignalen produceert op basis van algoritmische formules. U hoeft niets te doen of een raketwetenschapper te zijn om mooie grafieken te berekenen, druk gewoon op autohandel en laat het systeem het werk voor u doen. Het probleem is dat wanneer het te mooi klinkt om waar te zijn, het absoluut een oplichterij is. Je zou niet verwachten dat je geld verdient met dit soort systemen.

De nadelen van deze app

Ze beweren dat het de nieuwste algoritmische handelstechnologie vertegenwoordigt die uiterst gebruiksvriendelijk en intuïtief is. We betwijfelen of het beter gaat in termen van handelsresultaten. De web-app is mobielvriendelijk, maar werkt het beste op Chrome, waar u eenvoudig uw instellingen kunt beheren en door het configuratiescherm kunt navigeren. We hebben dit soort dingen eerder gezien en die apps verliezen meestal geld.

De ontwikkelaars houden dat vol

De Easy Trade-app heeft de collectieve ervaring en kennis van eerdere handelsplatforms bijeengebracht om een ​​naar onze mening geavanceerd handelssysteem te creëren. We zijn erg kieskeurig en selectief over waar we ervoor kiezen om ons geld te investeren. En terwijl de meeste andere systemen er niet in slagen om consistent winst te genereren, stijgt het scam-free investeringsplatform van Easy Trade App boven en zorgt het ervoor dat zijn concurrenten stof opeten. Het is ook de moeite waard erop te wijzen dat de ontwikkelaars van de Easy Trade-app de software voortdurend bijwerken en upgraden. Dit verklaart ook waarom de uitvoering uitzonderlijk is, maar het is ook de reden waarom leden zich op bepaalde tijden niet kunnen aanmelden. In de meeste gevallen kunt u het registratieproces voltooien als u het uiteindelijk blijft proberen.

De ontwikkelaar wil ook dat we weten dat de doelen en verwachtingen van elke persoon voor de handel verschillen. De standaard voor de meeste makelaars is dat u minimaal $ 250 nodig hebt om een ​​normale handelsaccount te openen.

Ons beste advies voor u

We kunnen het gebruik van de eenvoudige ruil-app of het beginnen met ten minste $ 500 niet aanbevelen om jezelf het "juiste kussen" te geven. Zelfs beginnen met $ 250 is riskant. Er is geen manier om de app veilig te testen. Stok naar deze apps plaats.

Als u wilt aangemeld worden wanneer deze blog is bijgewerkt, schrijf dan hieronder in ...

Samenvatting
Beoordelingsdatum
productnaam
Easy Trade-app
auteur Rating
21star1stargrijsgrijsgrijs

Eén reactie op "Easy Trade App Review: is deze app een scam?"

  1. Natuurlijk is het een zwendel Ken, de belangrijkste reden hiervoor is dat de domeinnaam easytradeapp.co is, niet gemakkelijk tradeapp.com, de originele versie die werd gelanceerd. Helaas voor mij ging ik hier op in met mijn ogen volledig gesloten en geregistreerd bij een niet-gereguleerde makelaar wiens moedermaatschappij is genoteerd als Estland lol, meer f *** me.

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

endotech_AI_for_auto_crypto_trading
Binary Option Scams, waarschuwingen, reviews & updates ...

Endotech_autotrading

Populaire artikelen

Volg ons

Valforex.com kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele schade veroorzaakt door het gebruik van de informatie die op deze website wordt weergegeven. De informatie- en handelsgidsen die op de website zijn gevonden, vormen alleen de mening van de auteurs. Zowel Forex als Binary opties hebben een hoog risico en zijn niet geschikt voor alle beleggers. Forex of Binary opties zijn mogelijk niet wettelijk in uw jurisdictie. Het is de verantwoordelijkheid van de bezoeker om ervoor te zorgen dat deze entiteiten wettelijk zijn in hun jurisdictie alvorens te gaan met handelsactiviteiten ... Lees meer

Toon knoppen
Verberg knoppen