Menu

Pip Ster FX Review: is pipsterfx.com een ​​scam?

Pip Ster FX Review: is pipsterfx.com een ​​scam?

Deel dit!

Pip Ster FX is een Forex-signaalaanbieder die gelooft dat hij alleen winstgevende Forex-signalen kan aanbieden. Ze geloven dat ze de meest winstgevende Forex signalen zijn en de beste en meest bewezen Forex provider online. Ze vertellen handelaren ook dat hun signalen vaak goed gepland zijn. Dit is wat ze de community vertellen: ”Ons pro-handelaarspanel wordt geleid door mevrouw NeykovaFX. Ons team analyseert de markt & handel in de forexmarkten op basis van een goed doordacht plan. Onze strategie is gebaseerd op marktverplaatsingsmechanisme, inter-marktanalyse en marktstroomanalyse. ”

Het team verzekert handelaren ook dat hun signalen veilig zijn om mee te handelen, aangezien stopverliezen altijd worden ingesteld op 50-pips weg van binnenkomst. In feite staat er een verklaring op de website die handelaren informeert hoe zij hun handel drijven. Ze beweren het volgende: “We gebruiken altijd stop loss en nemen winst om de account te beveiligen tegen ongebruikelijke bewegingen. Alle transacties vinden plaats met drie take-winstniveaus en rond 50-pips stoppen verlies dat zorgt voor een winstverhouding met een zeer lage draw-drown. Geen scalperen met hoog risico, arbitrage in onze handel. ”

Pip Ster FX helpt traders ook met risicobeheer en dit is overduidelijk dat ze zich richten op beginnende traders die risicomanagement niet goed begrijpen. Dit is wat zij beweren met betrekking tot risicobeheer: ”Als een beste forex signaalaanbieder handhaven we nauwgezet risicobeheer voor langdurige forex winst. We nemen ongeveer 3% risico in een transactie. We raden een vast perceel op een rekening aan, afhankelijk van het beginsaldo en het risicopercentage. "

Tot 300-pips worden wekelijks gegarandeerd. Dit zou zich elke maand vertalen in 1200. Ons doel is om binnen een week + 300 Pips te maken. Onze garantie is dat als we geen minimum + 300 PIP's in een week of + 500 Pips in 3 weken kunnen maken, we uw lidmaatschap zullen verlengen totdat we de gegarandeerde pips bereiken. Deze gegarandeerde PIP's zijn solide pips, geen gedeeltelijke sluiting of meerdere TP's gebruiken. Het echte probleem is om te bewijzen dat deze pitten authentiek zijn. Als Pip Ster FX kan bewijzen dat ze deze pitten regelmatig maken, kunnen we overwegen ze aan te bevelen of zelfs op te nemen in onze lijst met de meest populaire handelsproducten. Tot nu toe zijn deze producten toonaangevend op het gebied van efficiëntie en stabiliteit bij het genereren van rendement. Als u een handelaar bent, zou u moeten overwegen ze te gebruiken.

Pipsterfx Beoordeling

Ze handelen dagelijks 5-7 hoog waarschijnlijk en laag risico handel opgezet. Pip Ster FX minimum doel is 20 Pips voor korte termijn en 100 pips voor de lange termijn transacties. Ze handelen in de volgende valutaparen EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, NZDUSD en USDCAD. Dit betekent dat er sommige transacties zijn die minder dan 24 uur duren, terwijl andere signalen in principe transacties zijn die enkele uren, zo niet dagen, kunnen duren.

NB: geïnteresseerd in Bitcoin en andere cryptocurrencies voor winstmarge? Nu kunt u de mijne beter, sneller en slimmer voor meer winst met de klaar voor gebruik, "High Performance", en goedgekeurd IQ Mining BTC Cloud Service voor mijnwerkers. Met This Mining Service komt u aan de beurt 128% Jaarlijkse ROI van Bitcoins van de mijnbouw alleen, zonder dure hardwares en software voor de mijnbouw te hoeven kopen! Niet alleen dat, u krijgt uw eerste uitbetaling binnen de eerste paar uur na het kopen van een abonnement met IQ Mining. U krijgt ook een toegewijde accountmanager nadat u een abonnement hebt gekocht, die u met de beste pooltoewijzingen en accountplanplannen zal helpen om het meeste uit uw aankoop te halen.

endotech_AI_for_auto_crypto_trading

Het team beweert ook dat ze onbeperkte ondersteuning via e-mail bieden. Dit is een goede zaak omdat nieuwkomers altijd vragen willen blijven stellen en als er een snellere manier is om deze handelaren te communiceren of rijk te maken, kan het een goede zaak zijn.

Enkele van de functies die bij Pip Ster FX-signalen worden geleverd

Ze beweren diepgaand te onderzoeken en de handelsresultaten te vergelijken van leden die hun GRATIS signalen gebruiken en degenen die VIP-signalen gebruiken en de resultaten laten duidelijk zien:

VIP-leden volgen meer Forex-signalen, hebben meer handelsmogelijkheden en behalen betere resultaten.

VIP-leden openen veel transacties per dag en krijgen elk signaal.

VIP-leden vergelijken hun eigen analyse met de onze en kunnen betere beslissingen nemen op de markt.

Met signalen op valutaparen kunnen onze leden hun eigen portefeuilles diversifiëren.

VIP-leden ontvangen informatie voor het wijzigen van de richting van elk handelssignaal (vervroegde afsluiting).

VIP-leden verlaten twee keer zo vaak winstgevend de markt.

Abonnement plannen

Er zijn een 3-abonnement en Pip Ster FX wil dat u een abonnement kiest dat ze hebben, afhankelijk van uw behoeften.

Het eerste plan kost $ 45, maar voor het tweede en derde plan moeten handelaren respectievelijk $ 75 en $ 110 verdienen. Alle 3-abonnementen leveren signalen via het Telegram-kanaal. Het verschil tussen het basisplan en de andere twee plannen is echter dat ze tips voor geldbeheer bieden en u betaalt natuurlijk meer omdat de tweede en derde plannen respectievelijk voor 3 en 6 maanden actief blijven.

De voordelen die Pip Ster FX biedt voor abonnees

Ze willen dat handelaren geloven dat het gebruik van hun handelssignalen enorme voordelen biedt voor iedereen die geïnteresseerd is in Forex-aangelegenheden. Ze willen dat handelaren geloven dat hun signalen met succes kunnen worden gebruikt door beginners en ervaren handelaren of door mensen met veel vrije tijd voor handel en voor mensen die het druk hebben.

Hun signalen zijn zowel een gemakkelijke als een vereenvoudigde methode, maar aan de andere kant voldoende effectief voor iedereen die winst wil maken, vooral wanneer professionele handelaren volgen die weten wat ze doen.

Op deze site vinden we veel spelfouten en grammaticafouten. We vragen ons af waarom Pip Ster FX niet alleen inhoud voor hun website kon uitbesteden voordat deze aan de handelsgemeenschap werd gepresenteerd. Het maakt hun site onprofessioneel.

Aanbevolen aanbetaling door Pip Ster FX

Er is geen minimumbedrag om te beleggen. Ze willen echter dat handelaren van tevoren weten dat ze meestal elke dag 7-transacties openen, wat betekent dat er voldoende geld op uw account aanwezig moet zijn om die transacties te kunnen uitvoeren en uw account veilig te houden. Hun minimale aanbevolen marge is £ 300.

Ons beste advies voor u

Pip Ster FX is geen erg populaire service en ten tweede hebben ze geen geverifieerde handelsresultaten om ons te laten zien. We willen gewoon niet vertrouwen op getuigenissen die op hun website zijn gepubliceerd, omdat deze door de eigenaar van deze site kunnen worden vervaardigd. We moeten mensen die deze service gebruiken in cijfers uitkomen om ons over hun ervaringen te vertellen. In de tussentijd, we vragen handelaren om alleen met betrouwbare diensten te beleggen.

Als u wilt aangemeld worden wanneer deze blog is bijgewerkt, schrijf dan hieronder in ...

Samenvatting
Beoordelingsdatum
productnaam
Pip Ster FX
auteur Rating
21star1stargrijsgrijsgrijs

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

endotech_AI_for_auto_crypto_trading
Binary Option Scams, waarschuwingen, reviews & updates ...

Endotech_autotrading

Populaire artikelen

Volg ons

Valforex.com kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele schade veroorzaakt door het gebruik van de informatie die op deze website wordt weergegeven. De informatie- en handelsgidsen die op de website zijn gevonden, vormen alleen de mening van de auteurs. Zowel Forex als Binary opties hebben een hoog risico en zijn niet geschikt voor alle beleggers. Forex of Binary opties zijn mogelijk niet wettelijk in uw jurisdictie. Het is de verantwoordelijkheid van de bezoeker om ervoor te zorgen dat deze entiteiten wettelijk zijn in hun jurisdictie alvorens te gaan met handelsactiviteiten ... Lees meer

Toon knoppen
Verberg knoppen